Akgüney (v1.0) için kullanım koşulları


1. Kullanım koşulları ve değişikliklerinin kabülü

Bu web sitesine her eriştiğinizde veya kullandığınızda, bu kullanım koşullarını ve size bildirilmiş olsun veya olmasın sözleşme ile gelen değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Ek olarak, bu web sitesinde veya bu web sitesi aracılığıyla özel bir hizmeti kullanıyorsanız bu hizmet için geçerli olan kural ve koşulları da kabul etmiş sayılırsınız ve bu kullanım koşulları içerisinde bahsedilenlere kaynak olarak atıfta bulunulmalıdır. Lütfen bu kullanım koşullarına kaynak olarak atıfta bulunulmuş olan gizlilik politikamıza göz atınız.

2. Hizmetler

Bu web sitesi ve hizmetlerinde birebir olma prensibi geçerlidir. Bu koşulları kabul etmekle, bu web sitesi sahibinin tamamen kendi inisiyatifi dahilinde herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeden ve size karşı herhangi bir sorumluluğu olmadan bu web sitesinde değişiklik yapma, bu site ve hizmetleri durdurma veya sizin verdiğiniz bilgileri geçici veya kalıcı olarak silme hakkına sahip olduğunu kabul etmiş olmaktasınız. Bu web sitesi sahibinin ve web sitesinde sunulan bilgilerin zamanlama, silinme, depolamada hata, yanlışlık ve usulüne uygun olmayan sunum konusunda herhangi bir sorumluluğu yoktur.

3. Sorumluluklarınız ve kayıt yükümlülükleriniz

Bu web sitesini veya bazı bölümlerini kullanmak için kayıt olmanız, istendiği zaman doğru bilgileri sağlamanız ve en az 13 ( on üç ) yaşında olmanız gereklidir. Kayıt olmakla bu kullanım koşullarını ve zaman zaman yapılacak değişiklikleri kabul etmiş olmaktasınız.

4. Gizlilik Politikası

Kayıt bilgileri ve diğer kişisel bilgiler bu site üzerinde gizlilik politikasında toplanmıştır.

5. Kayıt ve Şifre

Şifrenizin gizliliğinin korunması ve hesabınız ve/veya kullanıcı adınız ile yapılan tüm yetkili veya yetkisiz tüm kullanımlar sizin sorumluluğunuzdadır. Kullanıcı hesabınız, kullanıcı adınız veya şifreniz ile yapılan yetkisiz girişlerde hemen haber vermeyide kabul etmektesiniz.

6. Sorumluluğunuz

Sizin tarafınızdan veya sizin kullanıcı bilgilerinizle sağlanan, sonradan değiştirilebilen veya eklenebilen her çeşit yazı, program, kod, müzik veya ses, fotoğraf veya grafik, video veya diğer materyallerdeki ("içerik") tüm bilgi ve verilerin sizin sorumluluğunuzda olduğunu taahhüt etmektesiniz. Sağladığınız verilerin sakıncalı olması durumunda site yetkililerinin sizi sorumlu göstereceğini kabul etmiş olursunuz. Sağladığınız verilerin bu sitede yayınlanmasından veya içerikteki herhangi bir hata veya eksiklikten dolayı size karşı sorumlu olmaz.

Bu siteyi veya sağlanan herhangi bir servisi kullanmakla aşağıdaki maddeleri yapmayacağınızı açıkça kabul etmiş sayılırsınız:
(a)Geçerli olan Ulusal veya Uluslararası yasaları ihlal eden, kişisel veya suç sorumluluğu oluşturabilecek, bu site veya sağlanan herhangi bir servisi durdurmak veya müdahale etmek için tasarlanmış, virüsle veya diğer yıkıcı veya silicilerle bulaşan programlar, pornorafik, saldırgan, sakıncalı, müstehcen, kaba, iftira veya iftira niteliği taşıyan, rahatsız edici, kötüleyici, zararlı, tehdit edici, yasa dışı içerik sağlamak;
(b) Herhangi bir kişi veya varlıkla olan ilişkinizi yanlış tanıtmak veya taklit etmek ; sahtekarlık yapmak, sağladığınız herhangi bir içeriğin kaynağını bilerek yanlış vermek;
(c) Diğer kullanıcılar hakkında herhangi bir veri toplamak;
(d)Bu web sitesinde sağlanan veya kullanılan, bilgi veya hizmetlerin herhangi bir ticari yolda veya çöp mail, spam , zincirleme mektup, piramit plan içeren herhangi bir tarzda veya diğer herhangi bir izinsiz reklam biçiminde, site yönetiminin yazılı izni olmaksızın kullanılması;
(e)Bu web sitesini patent, ticari sır, telif hakkı ile ilgili --ama bunlarla da sınırlı olmayan-- mahalli, ulusal ve uluslararası yasalara karşı olan konuma sokacak ve sorumlu tutacak ve kişisel veya suç sorumluluğu yükleyecek içerik sağlamak.

7. Bu web sitesine içerik gönderme

Bu siteye herhangi bir içerik sağlamak bu maddeleri kabul etmiş sayılmaktasınız:
(a)Site yönetiminin verdiği dünya çapında, ücretli-ücretsiz, sürekli, herkese açık hak ve lisans (herhangi bir ahlaki hakkı veya diğer gerekli hakları kapsayan) kullanımı ile, görüntüleme, çoğaltma, değiştirme, uyarlama, yayınlama, dağıtma, yükseltme, arşivleme, çevirme, ve kopyasını oluşturma ve derleme, tümünde veya bir parçasında kabul etmiş sayılırsınız. Bu tür lisans herhangi şekil, medya, bilinen veya sonradan geliştirilen teknolojide saygıyla uygulanacaktır.
(b)Bize sağladığınız içerikle verdiğiniz lisansın verilme koşullarıyla ilgili tüm yasal, etik ve diğer haklarına sahip olduğunuzu ve sağladığınız kişisel bilgileri temsil ettiğinizi kabul etmektesiniz.
(c)Tamamen kendi tasarrufumuz dahilinde olmak üzere herhangi bir zamanda, herhangi bir sebeple ve daha önceden bildirim yaparak veya yapmadan sağladığınız içerikle ilgili olarak baskı yapmayı reddetme veya içeriğe erişimi engelleme veya yasaklama hakkımızın ( ancak zorunluluğumuz yok ) olacağını kabul etmiş ve onaylamış olmaktasınız.

8. Üçüncü kişi hizmetleri

Üçüncü şahıs ürün ve hizmetleri bu web sitesinde veya bu web sitesi aracılığıyla sunulabilir ve/veya reklamı yapılabilir. Üçüncü şahıs ürün ve hizmetlerinin temsilcilikleriyle ilgili yasal durum bu üçüncü şahıs temsilcilik ve yönetmelikleri ve politikaları tarafından belirlenir. Site yönetimi üçüncü şahıslar ile herhangi bir yolla yaptığınız etkileşim veya alışverişten sorumlu değildir.

9. Zararın tazmini

Bu kullanım koşullarına aykırı hareket etmenizden veya diğer kişi ve kuruluşların haklarına zarar vermenizden, sağladığınız içerik, hizmet ve bu web sitesi ile ilgili bağlantı ve faaliyetlerinizden dolayı üçüncü şahıslar tarafından oluşturulabilecek iddia ve taleplere -- avukatlık ücreti de dahil olmak üzere -- karşılık bizi, alt kuruluşlarımızı, personelimizi, yöneticilerimizi, acentelerimizi, bağımsız taşeronlarımızı, reklam firmalarını, ortaklarımızı ve aynı markayı kullanan kuruluşları korumayı ve zarar oluşmaması için tedbir almayı kabul etmektesiniz.

10. Garanti Ferâgâti

Bu web sitesini ve herhangi bir hizmetini veya içeriğini ("hizmet") kullanmanın tamamen kendi riskiniz olduğunu anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Bu hizmet veya içerikler size olduğu gibi sunulmaktadır ve ticari, belli olmayan bir amaca uyarlanan ve kurallara uyma garantileride dahil olmak üzere herhangi bir çeşit, tarz ifadedeki garantileri kapsamaktadır.

Sunduğumuz hizmetin kesintisiz, hatasız, virüsten arınmış, zamanında ve emniyetli olarak sunulacağı, doğru ve güvenli olacağı, herhangi bir kalitede olacağı veya içeriğin tamamının veya bir kısmının güvenli bir şekilde yüklenebileceği konusunda açık olarak veya o anlama gelecek bir şekilde garanti vermemekteyiz. Bu hizmetin alınması sırasında hem bizden hem de hizmetin sunuluşunda katkıda bulunanlardan alacağınız profesyonel tavsiye ve bu tavsiyelerin kullanımının tamamen sizin riskiniz olduğunu ve bizim herhangi bir sorumluluğumuzun bulunmadığını anlıyor ve kabul ediyorsunuz.

Bazı yargı yetkileri kastedilen garantilerin reddine izin vermez ve üstteki malum ifadelerin reddi size uygulanmayabilir. Yine de diğer koşul ve durumlar uygulanabilir kalabilir.

11. Sorumluluk Sınırları

Site yönetiminin aşağıdaki maddelerden oluşan veya sonucunda ortaya çıkan kar kaybı, iyi niyet, kullanım, veri veya diğer somut olmayan, elle tutulmaz kayıplara ( site yönetimi bu konuda uyarılmış olsa bile)ve burada sayılmayan diğer kayıplara karşı doğrudan, dolaylı, özel, örnek, müspet ve menfi hasarlara karşı sorumlu olmayacağını anlıyor ve kabul ediyorsunuz.(I) Hizmetin kullanımı veya kullanımında yetersizlik, (II) Hizmetin kullanımı sırasında yapılan bir işlemden dolayı oluşan arızayı giderecek yeni ürün ve/veya hizmetlerin maliyeti, (III) Yetkisiz erişim veya veri iletişiminizde değişiklik, (IV) Hizmette üçüncü şahıs işlemleri,(V) Servis ile ilgili diğer hususlar.

Bazı yargı konularında sorumlulukların sınırlandırılmasına izin verilmemektedir. Bu gibi durumlarda bu sınırlamalar size de uygulanmayacaktır.

12. Haklar

Site yönetimi site içeriğiyle ve sunduğu ürün ve hizmetlerle ilgili kopyalama, ticari marka, patent, ticari gizlilik ve diğer özel haklarımızı (burada sayılması unutulmuş olanlar da dahil) saklı tutar. Hak ve mülkiyetlerin kullanılması için önceden yazılı izin alınması gerekir. Site yönetimi sizleri hizmetlerden faydalandırmakla size herhangi bir açık ve dolaylı lisans veya hak vermiş olmaz ve sizin bundan dolayı bu web sitesini ticari amaçla kullanma hakkınız önceden yazılı izin olmadıkça yoktur.

13. Telif hakkı ihlalinin bildirilmesi

Hak ve mülkiyetlerinizin kullanımında telif haklarının ihlal edildiğine inanıyorsanız aşağıdaki adresten site yönetimi ile iletişim kurabilirsiniz.

Buraya tıklayarak yönetici ile iletişim kurabilirsiniz

[Adres veya bilgilendirme dahil diğer iletişim bilgileri için gösterilen bir yetkili.]

14. Geçerli kanun

Bu kullanım koşulları ve bu web sitesinin kullanımı, ürün ve hizmetlerin kullanımından dolayı oluşacak anlaşmazlıkların, bu web sitesinin sahibinin şirket merkezinin bulunduğu yerdeki mahalli mahkemelerin yetkili olacağını kabul etmektesiniz. Web sitesine kayıt yaptırmakla veya bu web sitesini veya hizmetlerini kullanmakla bu web sitesinin sahibinin şirket merkezinin olduğu ülke ve şehri mahkeme yeri olarak kabul etmiş olmaktasınız.

15. Çeşitli bilgiler

(i) Bu kullanım koşullarının herhangi bir maddesinin, mahkeme kararlarıyla geçersiz kılınması sonucunda herhangi bir kanun maddesiyle çelişkili durum oluşturması durumunda bu madde tarafların orjinal niyetleri olarak algılanacak ve diğer tüm kullanım koşulları geçerliliğini koruyacaktır.
(ii) Bu kullanım koşullarıyla ilgili olarak tarafların hak iddialarındaki bir başarısızlık ilgili tarafın hakkından vazgeçmesi olarak değerlendirilmeyecek ve ilgili hak geçerliliğini koruyacaktır.
(iii) Bu web sitesinin ve hizmetlerinin kullanımından oluşan ve meydana gelen nedenlerden dolayı yasaya aykırı bir olayla ilgili talep ve başvuruların yasal işlemleri böyle bir durumun oluştuğu tarihten itibaren bir (1) yıl içinde yapılması gerekir, aksi durumda bununla ilgili herhangi bir talep ve başvuru yapmayacağınızı kabul etmiş olmaktasınız.
(iv) Site yönetimi bu kullanım koşullarıyla ilgili hak ve yükümlülüklerini devredebilir ve bu şekilde ilerideki yükümlülüklerinden kurtulabilir.


Giriş
Benim Profilim
Kim Çevrimiçi
Bütün Üyeler: 22
Bugün üye olanlar: 0
Dün üye olanlar: 0
Çevrimiçi Üye(ler): 0
Çevrimiçi Misafir(ler): 2


Lütfen buradan kayıt yaptırınız. Kayıtlı olmanız halinde sitenin tüm bölümlerini kullanabilirsiniz.